פעילות המחקר

ישראל נחשבת כמובילה בעולם בכל הקשור במחקר ופיתוח בעולם הרפואה. הרופאים המומחים והחוקרים הישראלים נחשבים בעיני רבים, לרבות בעיני עמיתיהם מיתר מדינות העולם, כמובילים בתחומם. כתוצאה מכך, הרפואה בישראל היא מהטובות ומהמתקדמות בעולם וכך גם היקף המחקר המדעי ואיכותו. מדי שנה נערכים אלפי מחקרים וניסויים קליניים במגוון מרכזים רפואיים ברחבי הארץ ובאוניברסיטאות. רוב המחקרים והניסויים הקליניים נעשים בתחום התרופות ובמימון של חברות התרופות.
עם זאת, המחקר והידע בכל הנוגע לקנאביס הרפואי הינו עדיין בחיתוליו, ויש עוד מחקר נרחב שיש לבצע ומידע משמעותי שיש לגלות. היום כבר ידוע בכל העולם כי לצמח הקנאביס ישנן סגולות רפואיות מרשימות המסוגלות לתמוך בקשת רחבה של מחלות, בעיות וסימפטומים רפואיים אך עדיין נסתר הרב על הגלוי.
ניאמדיק מקימה פעילות מחקר ענפה על מנת שתוכל להעניק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר למטופלים. מיעוט המחקרים בטיפול בקנאביס מהווה אתגר גדול לעולם הרפואה – ניאמדיק מקדמת מחקר מתוך הבנה ואחריות גדולה כי לקנאביס הרפואי יש את היכולת לתרום רבות למטופלים.
פעילות המחקר של ניאמדיק נועדה לשים את ניאמדיק בחזית המדע והמחקר בקנאביס רפואי ולהעמיק את הידע בכל הנוגע לקנאביס הרפואי, השפעותיו וסגולותיו, והכל, על מנת שצוות המרפאה יוכל לתת את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.
ניאמדיק מקיימת שיתופי פעולה עם חברות תרופות וחברות הגידול ולמעשה מהווה את פלטפורמת המחקר שלהם בכדי לבחון את הזנים השונים ואת המכשורים הרפואיים השונים. בנוסף, ניאמדיק משתפת פעולה עם גורמים מקצועיים – מדעיים ומחקריים, בכדי לבצע מחקרים איכותיים לפרסמם בקהילה המדעית הבינלאומית.