שירותי המרפאה – מרפאת כאב

רפואת כאב הינה מומחיות. לפי האגודה הבינלאומית למחקר כאב, כאב מוגדר כ"תחושה וחוויה נפשית לא נעימה הקשורה בנזק ממשי או אפשרי לרקמה, או המתוארת במונחים של נזק מסוג זה". הכאב הוא התסמין הנפוץ ביותר בכל המחלות ומהווה את הסיבה העיקרית לפנייה של מטופלים לייעוץ וטיפול רפואי. בשל ההבנה כי כאב עלול לפגוע במידה ניכרת באיכות החיים של הפרט ויש להתייחס אליו כאל תמרור אזהרה, החלה בעשור האחרון הכרה בכאב כמחלה בפני עצמה, וכתוצאה מכך כאב הפכה להתמחות מן המניין. 

במסגרת מגוון השירותים אותם מעניקה מרפאת ניאמדיק ומתוך ראיה רחבה של הרפואה הגריאטרית, מומחי הכאב שלנו עומדים לשירותכם על מנת לתת את הייעוץ והטיפול הנכון והמקצועי ביותר, הן כייעוץ רפואת כאב לבעיה ספציפית והן כחלק ממערך רפואה גריאטרית רחבה ומקיפה.

במרפאות ניאמדיק ניתן למצוא: 

  • רופאים מומחי כאב העומדים לשירותכם על מנת לתת את הייעוץ והטיפול הנכון והמקצועי ביותר.
  • מרפאת הכאב נותנת מענה לקשת רחבה של בעיות רפואיות, לרבות – כאב אקוטי, כאב נוירופטי (כאב ממקור נוירופטי), כאב גב, כאב גן תחתון, כאב ממקור סרטני, כאב צוואר, כאב עמוד שדרה (עמוד שדרה צווארי ועמוד שדרה מתני), כאב ראש, כאב פאנטום, פריצת דיסק, בלט בדיסק, כאב פרקים (כאב ברכיים, כאב כתפיים), דלקות פרקים, כאב נוירופטי סכרתי, כאב עצבי מרכזי, כאב ראש, כאב חוט שדרה, פיברומיאלגיה וכו'.
  • טיפול תרופתי, ייעוץ תרופתי, הזרקות תחת אולטרה סאונד (US) – הזרקה אפידורלית, הזרקה לרקמה רכה והזרקה לכאבי ובעיות מפרקים.
  • המלצה לרישיון לשימוש בקנאביס רפואי (על פי שיקול דעתו הבלעדי של הרופא המומחה ובהתאם להנחיות והתוויות משרד הבריאות).
  • טיפול, ליווי והדרכה על קנאביס רפואי באמצעות צוותים רפואיים – בין היתר, התאמת מינונים וזנים בהתאם למצב הרפואי, בחינת אינטרקציה בין תרופתית לשימוש נכון ובטוח.